Me çantat nga shopingu, Morena Taraku endet vetëm në të brendshme teksa ngacmon imagjinatën e fansave

0
193
blank
Gjigandi

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është e njohur tashmë për jetën luksoze që bën.

Ajo është vazhdimisht në vëmendjen e mediave, kryesisht për postimet e saj në rrjetet sociale, ku shpesh shfaqet provokuese dhe komentohet shumë nga fansat.

Së fundmi, Taraku ka ndarë me ndjekësit e saj një tjetër video në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke ecur vetëm në të brendshme.

Lexo edhe:  Atentat në Shkodër! Burri e gruaja qëllojnë makinën me armë

Ndërkohë në dorë ajo shihet duke mbajtur plot çanta blerjesh, kryesisht të markës “Louis Vuitton”, duke treguar kështu luksin që po e shijon.

Teksa endet e lumtur vetëm në të brendshme në pjesën e poshtme, bukuroshja vuri në pah të pasmet e saj atraktive.

“Unë jam e papërshkrueshme nga uji”, shkroi Taraku në mbishkrimin e kësaj videoje, e cila ka marrë vëmendjen e fansave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu