26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme shqip noa

Etiketim: lajme shqip noa

Dogji të gjallë 3 fëmijët, dalin pamjet si babai mostër i...

0
Një ngjarje e rëndë shokoi opinion publik në Australi dhe jo vetëm. Një ish-lojtar Regbi në Australi i vuri flakën makinës ku ishte e...

Me çantat nga shopingu, Morena Taraku endet vetëm në të brendshme...

0
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është e njohur tashmë për jetën luksoze që bën. Ajo është vazhdimisht në vëmendjen e mediave, kryesisht...

Zyrtari që mbron piraterinë e TV/ Ervin Çelaj te AMA, asnjë...

0
Top Channel prej disa ditësh ka sjellë me fakte konkrete, emra dhe televizione kabllore që vjedhin programet televizive në pjesën dërmuese nga ekskluzivitetet e...

Pas operacionit 25 mijë paund, Rody tregon si u katandis fytyra...

0
Rody Alves, i njohur si “Kukulla Ken Njerëzore”, i cili ka vendosur të ndryshojë gjininë dhe të kthehet në femër, ka zbuluar sëfundmi detaje...

Tronditet Astiri/ Vritet me armë zjarri 28-vjeçari! Ishte arrestuar në Francë...

0
Vilson Tafçiu 28-vjeç ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në një lokal në zonën e Astirit në Tiranë. Mësohet se viktima ka qenë...

Ishte dënuar me burgim të përjetshëm, lirohet anëtari i bandës së...

0
Është liruar nga burgu anëtari i bandës së Durrësit, Endrit Dokle. Ndonëse ai ishte dënuar me burgim të përjetshëm, Gjykata e Krujës ka vendosur lirimin...

E vërteton shkenca: Ecja në shi ju bën më të shëndetshëm

0
Nëse e gjeni veten në ambient të hapur kur është duke rënë shi, kjo nuk do të thotë se duhet të nxitoni për në...

Martesa që zgjati vetëm 5 ditë! Helmohet çifti në Librazhd, vdes...

0
Fshati Xhyrë i Librazhdit është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Një çifti i sapomartuar (saktësisht, dyshja e kurorëzoi dashurinë të dielën e javës që...

Çfarë është kjo veshje e Kim Kardashian?

0
  Kanye West më në fud lëshoj albumin e tij të shumëpritur për të krishterë, Jesus is King. Por reperi dukej ditën e kaloj me bashkëshorten...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS