19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme shqip panorama

Etiketim: lajme shqip panorama

Alkooli 70% apo alkooli 95%? Cili është më i mirë për...

0
Alkooli 70% apo alkooli 95%? Cili është më i mirë për eliminimin e coronavirusit Alkooli asgjëson agjentet të cilët shkaktojnë sëmundje, përkatësisht patogjenët, duke...

Mjekët shqiptarë mberrijnë ne Itali, Luigi Di Maio: Faleminderit Shqiperise!

0
https://www.youtube.com/watch?v=0LhurmBHpg4&feature=youtu.be

Dogji të gjallë 3 fëmijët, dalin pamjet si babai mostër i...

0
Një ngjarje e rëndë shokoi opinion publik në Australi dhe jo vetëm. Një ish-lojtar Regbi në Australi i vuri flakën makinës ku ishte e...

Me çantat nga shopingu, Morena Taraku endet vetëm në të brendshme...

0
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është e njohur tashmë për jetën luksoze që bën. Ajo është vazhdimisht në vëmendjen e mediave, kryesisht...

Zyrtari që mbron piraterinë e TV/ Ervin Çelaj te AMA, asnjë...

0
Top Channel prej disa ditësh ka sjellë me fakte konkrete, emra dhe televizione kabllore që vjedhin programet televizive në pjesën dërmuese nga ekskluzivitetet e...

Pas operacionit 25 mijë paund, Rody tregon si u katandis fytyra...

0
Rody Alves, i njohur si “Kukulla Ken Njerëzore”, i cili ka vendosur të ndryshojë gjininë dhe të kthehet në femër, ka zbuluar sëfundmi detaje...

Tronditet Astiri/ Vritet me armë zjarri 28-vjeçari! Ishte arrestuar në Francë...

0
Vilson Tafçiu 28-vjeç ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në një lokal në zonën e Astirit në Tiranë. Mësohet se viktima ka qenë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS