Majmuni vret me gur një fëmijë katër muajsh

0
129
Gjigandi

Një fëmijë katër muajsh u vra në Indi kur një majmun hodhi një gur në të.

Djali ishte me prindërit në shtëpinë e tyre në veri të Indisë kur një majmun kapi një guri në tarracë, e hodhi atë te djali dhe……

Lexo edhe:  Një trekëndësh dashurie: Stefano e tradhtoi Belen-in me Alessia Marcuzzi-n?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu