LAJM I FUNDIT/ Dy persona të armatosur dhunojnë çiftin dhe u grabisin makinën në Tiranë – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Grabitet me armë një automjet në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të martës në autostradën  Tiranë –Durrës, pranë “Casa Italias’.

Dy persona te maskuar dhe të armatosur kane dhunuar një çift dhe nën kërcënimin e armës u kanë marre atyre automjetin tip “Fiat”.
Policia e Tiranës ngriti pika të shumta kontrolli në kryeqytet por nuk mundi te arrestoje autorët, ndërkohë  vijon puna për identifikimin e tyre.
Policia vijon punën intensive për zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu