27.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet LAJM

Etiketim: LAJM

Lajmërohet Zelensky, bën thirrje që të votohet Ukraina në finalen e Eurovision 2022

Lajmërohet Zelensky, bën thirrje që të votohet Ukraina në finalen e...

0
Të shtunën, më 14 maj, Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky dërgoi një telegram për të bërë një apel global duke u kërkuar votuesve të...

Lajm i trishtë për futbollin! Ndahet nga jeta lojtari 29-vjeçar, tri...

0
Ish-ylli i Ajax-it dhe lojtari i DR Kongos, Jody Lukoki është ndarë nga jeta në moshën 29-vjeçare. Anësori i ndjerë, tri herë fitues i 'Eredivisie'...

“Stop vrasjes në komisariate”/ PD lajmëron protestë paqësore pas vdekjes së...

0
Partia Demokratike ka lajmëruar protestë paqësore këtë të shtunë nën moton "Stop vrasjes në komisariate", pas vdekjes së të riut Ilvi Meta në Kavajë.Protesta...

Mark Zuckerberg lajmëron ndryshimet e fundit në WhatsApp

0
Mark Zuckerberg ka lajmëruar pak orë më parë në llogarinë e tij se ndryshimet e reja në WhatsApp do të ndodhin gjatë ditës së...

Lajm i bujshëm nga Italia: Armando Broja do të zëvendësojë 100-milionëshin...

0
Në pritje për të kuptuar se si do të përfundojë sezoni dhe nëse Spalletti do të qëndrojë apo jo, drejtuesit e Napolit tashmë po...

VIDEO-LAJM/ Sali Berisha rrëzohet në mes të Kuvendit, truproja shkon ta...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha është rrëzuar në sallën e Pallatit të Kongreseve.Media ka siguruar momentin e videos ku Berisha shihet se po ecte në skenë për...

Meta: Lajm pozitiv, por jo i mjaftueshëm për të garantuar zgjedhje...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar pas miratimit të marrëveshjes për Reformën Zgjedhore. Meta përgëzon Këshillin Politik për konsensusin e sapoarritur për Reformën...

Një lajm i mirë për Rejhanen

0
Një lajm i mirë për Rejhan Halilin.Zyrtarja për marrëdhënie ndërkombëtare në KOK, Rejhan Halili, është emëruar anëtare e Komitetit për Barazi Brenda Sportit në Organizatën Sportive...

Keni iPhone? Ky është një lajm i mirë për ty

0
Tani nuk do të jetë dhe aq e lehtë rregullimi i një iPhone të vjedhur. Sipas MacRumours, firma ka udhëzuar stafin që të mos...

Rritja e naftës kthen edhe protestat, lajmërohet dalje në shesh të...

0
Duket se do të kthehen sërish protestat e pak ditëve më parë lidhur me rritjen e naftës dhe çmimeve të shportës.Ka qenë avokati dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS