L3O dhe Blero lansojnë duetin “Lambo”

0
15
Gjigandi

“Lambo” është titulli i këngës së re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet reperit L3O dhe Blero Muharremit.

Është një këngë ritmike që pritet të pëlqehet nga fansat e tyre, ndërsa është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kantautori, i njohur me emrin artistik vetëm si Blero, qëndron prapa këtij projekti, pasi është producent ekzekutiv.

Për tekstin e këngës janë kujdesur dy artistët, ndërsa muzikën e ka bërë Albos nga InRecords.

Sa i përket anës vizuale, është angazhuar produksioni XL Films që e ka xhiruar videoklipin muzikor.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu