Ja si do te jete moti neser dhe ne ditet ne vijim – Lajmi i Fundit – Lajme

0
111
Gjigandi

Temperatura të larta dhe diell. Për ditën e nesërme dhe deri të premten nuk pritet të ketë reshje shiu. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka bërë parashikimin për ditët në vazhdim. Parashikimi i motit: Sapo u mbyll java me një ditë të bukur vjeshte. E njëjta situatë, do të jetë prezente gjatë pesë ditëve të ardhshme. Përgjithësisht, moti do të jetë me diell e vranësira kalimtare. Ashtu si dhe në këto ditë që kaluam, karakteristike në orët e vona të mbrëmjes dhe në mëngjes do të jetë mjegulla e dendur përgjatë luginave të lumenjve dhe në bregdet. Era, do të fryjë e lehtë e mesatare në bregdet nga juglindja e veriperëndimi. Në vlerat termike, parashikohen rënie të lehta graduale, si në tabelë.

Lexo edhe:  "Do të vras prostitutë, ke fëlliqur rininë shqiptare" - Kri Gorasi kërcënohet me jetë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu