fbpx
15 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ditët

Etiketim: ditët

Rama citon Muhammed Ali: Mos numëro ditët, jepu vlerë atyre

0
Me fjalët e Muhammed Ali, boksierit amerikan, kryeministri Edi Rama ka nisur mëngjesin e sotëm. ”Mos numëro ditët, jepu vlerë atyre” thotë Mohamed Ali...

Zyrtarisht, në verë! Mësoni cilat janë ditët me fat të qeshorit...

0
Zyrtarisht në verë! Sezoni i nxehtë ka mbërritur dhe tashmë, të gjithë shpresojmë se do të jetë një verë e bukur. Megjithatë, mirë është...

Osmani kujton me krenari ditët e tija!

0
Ish futbollisti Fadil Osmani, sot ka 59 vjeç, kujton me krenari ditët e tij, kur ka luajtur në disa ekipe të Kosovës dhe pastaj...

Plane për fundjavë? Mësoni më parë ç’rezervon moti për dy ditët...

0
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka publikuar parashikimin e motit për dy ditët në vazhdim. Sipas asaj që raporton SHMU, ditën e shtunë moti parashikohet me kthjellime dhe...

QSUT vatra kryesore e infeskionit me koronavirus, ngjason me ditët e...

0
QSUT është kthyer në një vatër infeksioni. Brenda dy ditësh janë raportuar 25 persona pozitive me koronavirus, mes tyre personel mjekësor, infermierë, mjekë por...

Parashikimi i motit për sot dhe 5 ditët në vazhdim

0
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga hyrja në qarkullim e masave ajrore të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat do të ifluencojnë...

Futbollisti i Dritës me Covid-19/ Izair Emini tregon ditët në karantinë

0
Futbollisti shqiptar nga Maqedonia e Veriut i aktivizuar tek Drita në Superligën e Kosovës, Izair Emini që nga e mërkura është pozitiv me Covid-19. Edhe...

Kështu po i kalon ditët në vetizolim Emina Çunmulaj

0
Emina po i shijon ditët e karantinës. Emina Çunmulaj ashtu si gjithë të tjerët, në këto ditë pandemie po qëndron e mbyllur në shtëpi. Gjatë kësaj...

Xhemi Shehu ju tregon tendencën për ditët e ftohta të dimrit

0
Të dukesh trendy, por edhe ngrohtë. Kjo është zgjidhja që na tregon moderatorja e njohur Xhemi Shehu, e cila i ndihmon vajzat si të...

Erërat e forta krijojnë re pluhuri në Australi, qielli merr ngjyrë...

0
Erërat e forta që po fryjnë në juglindje të Australisë kanë sjellë në qytetin australian Mildur re të pluhurit, kështu që qielli ka marrë...