Injoron paragjykimet e njerëzve, modelja bombastike “çmend” pushuesit me bikini

0
9
Gjigandi

Nuk kalon një ditë pa bërë sikur vetëm një postim në rrjetet sociale.

Është fjala për Demi Rose, e cila ndan me 14.1 milionë ndjekësit poza shumë provokuese me veshje shumë “hot”.

Së fundmi, 25-vjeçarka ka publikuar në “Instagram” një foto ku shfaqet me bikini dhe ekspozon si gjithmonë format e saj bombastike.

Modelja britanike mbante veshur rroba banje të “Dior” dhe kishte vendosur që ta kombinonte me një varëse. Duket se ajo nuk e ka aspak problem që të tregojë asetet e saj për të gjithë.

Madhe pyetjes “çfarë do të thotë liria për ty?”, modelja është përgjigjur: “Injorimi i paragjykimeve të njerëzve. Të jesh i lumtur me atë që di”.

Demi Rose

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu