Humbet jetën në mënyrë të papritur i riu në Fier – Lajmi i Fundit – Lajme

0
154
Gjigandi

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në fshatin Cakran të Fierit, ku një nxënës ka humbur jetën. Gresildo Beqaj ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur. Beqaj ishte nxënës i klasës së 11-të në gjimnazin ‘Mustafa Hoxha’. Ndërsa ditën e sotme, shokët dhe shoqet e Griseldos kanë vendosur një tufë me lule në bankën ku ulej ai. Në faqen e gjimnazit në Facebook, është publikuar fotoja  e luleve, me mbishkrimin: Dhimbje dhe lot sot ne gjimnazin ‘Mustafa Hoxha’ Cakran. U nda nga jeta ne mënyre te papritur nxenesi i klases se 11 Gresildo Beqaj. Gresildo, djali i qete, fjalepak, i dashur me buzeqeshje rrezellitese do tu mungoje shokeve, mesuesve dhe familjes. U PREHTE NE PAQE! GRESILDO DO TE JETE GJITHMONE NE ZEMRAT TONA

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu