SHQETËSUESE/ Të rinjtë shqiptarë ‘pushtojnë’ Tik-Tok-un, 18-vjeçarja nxjerr të pasmet për disa “gifte” (Video)

0
Gjigandi

Tik-Tok-u duket se është kthyer si e vetmja punë për të rinjtë shqiptarë. Mjafton që të futesh njeherë dhe sheh plot të rinj që zgjohen dhe flenë duke qëndruar LIVE dhe duke pritur “gifte” nga të panjohur vetëm duke parë drejt e në kamerën e telefonit.

Por kjo video ka tejkaluar gjithçka. Një vazjë vetëm 18-vjeç u tregon te pasmet dy të rinjve vetëm për të fituar ca para (gifte). Dy të rinjtë kënaqën nga kjo shfaqje dhe fillojnë të qeshin me njëri-tjetrin.

Është vërtet shqetësuese se si ky rrjet social lejon të tilla gjëra, ndërsa më shqetësuese është fakti se si rinia shqiptare është duke kaluar kohën me këto, në vend që të promovojnë sa më shumë vlera./joq

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu