10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Riu

Etiketim: riu

Plagoset rende nga nje afrikan, i riu shqiptar ne Zvicer –...

0
Rreth orës 5:00 të mëngjesit të së dieles, në një klinikë të Zyrihut është dërguar në gjendje shumë të rëndë nga...

Berat/ Hapi zjarr ne lokal dhe iu vinte gjoba qytetareve, kush...

0
Detaje të reja janë zbardhur nga arrestimi i 31-vjeçarit Kristos Vangjeli nga Policia e Beratit, pasi cilësohej si një person...

Ruhej nga eliminimi, kush eshte i riu që u kap ne...

0
Policia e Tiranës arrestoi dje tek “Liqeni i Thatë” Bledi Hakën, një person të konsideruar me rrezikshmëri të lartë. Pas arrestimit policia i...

I riu shqiptar humb jeten ne rrethana te… – Lajmi i...

0
Një djalë i ri shqiptar ka humbur jetën në rrethana të mistershme në Itali.   Viktima...

Kercenonte me telefon nje shtetase, kapet i riu i shpallur ne...

0
Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim për “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike”.   ...

Humbet jetën në mënyrë të papritur i riu në Fier –...

0
Një ngjarje rëndë ka ndodhur në fshatin Cakran të Fierit, ku një nxënës ka humbur jetën. ...

LAJMI I FUNDIT/ Makina përplas biçikletën, plagoset i riu në Vlorë

0
Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Në aksident është përfshirë një makinë dhe një biçikletë, ndërsa...

I riu merret peng per numrin e ish te dashures, historia...

0
Ky është Marius Ramushi, një i ri që është rrembyer për disa minuta nga katër persona, për shkakun paradoksal. Mariusi u mbajt peng ditën e...

I nxiu jetën 27-vjecares, arrestohet i riu për përndjekje – Lajmi...

0
Diten e sotme efektivët e policisë në Komisariatin Nr.2 kanë arrestuar në flagrancë një 39-vjeçar pas denoncimit të një vajze të re. Sipas të...

Arrestohet i riu , Tentoi të trafikojë 20-vjeçaren për prostitucion në...

0
Policia e Tiranës, në bashkëpunim me policinë Kufitare Rinas, kanë bërë të mundur parandalimin e një trafikimit të një 20-vjeçareje drejt Gjermanisë, qëllim për...