Humbasin 2 fëmijë të klasës së 6-të, policia i gjen pas disa orësh – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Dy fëmijë 12 vjeç kanë humbur kontaktet me familjarët në fshatin Kastriot të Dibrës. Familjarët kanë bërë denoncim në polici për zhdukjen e dy djemve të mitur.
Dy djemtë kanë mbaruar mësimin në orën 15.00 të ditës së sotme dhe nuk janë parë më. Dy shtetasit e mitur nuk kanë shkuar në shtëpi, pasi kanë përfunduar shkollën.

Sipas familjarëve, dy 12-vjeçarët kanë shkuar në Bjeshkët e Korabit. Policia e Dibrës ka nisur kërkimet për të gjetur vogëlushët.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu