Hipoteka e Vlores ne kolaps, jep doreheqjen drejtoresha dhe zv drejtori – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Drejtoresha Elona Hodaj dhe Zv drejtori Krenar Xhemali i Hipotekës së Vlorës kanë dhënë dorëheqjen duke e lënë në kolaps institucionin. Hodaj ishte pasuesja e Alteo Nazëraj i cili qëndroi vetëm 10 ditë në detyrë. Ajo u emërua më 19 shtator drejtoreshë e Hipotekës.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu