28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hipoteka

Etiketim: Hipoteka

Hipoteka e Vlores ne kolaps, jep doreheqjen drejtoresha dhe zv drejtori...

0
Drejtoresha Elona Hodaj dhe Zv drejtori Krenar Xhemali i Hipotekës së Vlorës kanë dhënë dorëheqjen duke e lënë në kolaps institucionin....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS