fbpx
23 C
Tirana
E hënë, 10 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vlorës

Etiketim: Vlorës

EMËROHET TASHMË NË VLORË DREJTORI I RI I KADASTRËS SË VLORËS...

0
EMËROHET TASHMË NË VLORË DREJTORI I RI I KADASTRËS SË VLORËS ANDI BINAJ

Tragjike! Humb jetën një pushues në plazhin e Vlorës, kishte hyrë...

0
Një pushues 75-vjeçar ka humbur jetën teksa ka qenë duke u larë në zonën e Plazhit të Vjetër në Vlorë. A.D ka qenë duke...

Aksident në Bypassin e Vlorës! Lëndohet një person, ndodhet në gjendje...

0
VLORË- Një aksident ka ndodhur në Bypass-in e Vlorës, ku është lënduar një person. Ai është transportuar me shpejtësi në spiral dhe ndodhet...

Ndryshimi i papritur/ “I forti” i Vlorës kërkonte lirinë, por ja...

0
Myrteza Caushi ose i njohur ndryshe si Zani Caushi, i dënuar me burgim të përjetshëm, duket se ka ndryshuar mendin për kërkesën që kishte...

Kërkoi lirimin me kusht, ish-kreu i bandës së Vlorës Zani Caushi...

0
Ndonëse ai kërkoi lirimin me kusht, ish-kreu i Bandës së Vlorës, Myrteza Çaushi, (Zani) është tërhequr nga kërkesa e tij për të përfituar dalje...

“Blindohet” Korça, Zani Çaushi mbërrin në gjykatë. Kapobanda e Vlorës kërkon...

0
Mbërrin nën masa të larta sigurie në Gjykatën e Korcës, Myrteza Çaushi, (Zani) I cilësuar si kapobanda i Vlorës. Sipas burimeve thuhet se krahas masave...

Nesër gjyqi për Zani Caushin, prokuroria e Korçës kundër lirimit për...

0
Çështja për lirimin ose jo të Myrteza Caushit, pritet të zhvillohet nesër në ambientet e gjykatës së Korçës, ku pritet që trupi gjykues të...

Hapet loja/ Pas Zani Çaushit, kërkon lirimin dhe Gaxhai i famshëm...

0
Pas Zani Çaushit lirimin nga burgu e kërkon dhe i forti tjetër i Vlorës, Gazmend Brakaj, i njohur ndryshe me pseudonimin Gaxhai. Brakaj drejtonte...

Drejtori i tetë i hipotekës/ Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën...

0
Kadastra e Vlorës ka tashmë në krye drejtorin e tetë brenda një viti. Kreu i agjencisë shtetërore të kadastrës Artan Lame prezantoi juristin Andi...

Kadastra e Vlorës vazhdon të mos ketë qetësi, lë detyrën Jurgen...

0
Kadastra e Vlorës vazhdon të mos gjejë qetësi. Për të 10 muaj radhazi, nga ky institucion janë larguar 7 drejtues, i fundit është Jurgen...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS