Tendera të dyshimtë në Bashkinë e Vlorës, pezullohen 5 zyrtarë të lartë

0
16
Gjigandi

Pas auditit të KLSh në bashkinë e Vlorës, këtë të enjte janë pezulluar nga shërbimi më shumë se 5 persona, shefa të sektorëve të ndryshëm.

Burime për median bëjnë me dije se këta të fundit janë pezulluar nga shërbimi civil për 5 vjet.

Ndërkohë ende nuk ka një komunikim zyrtar në lidhje me shkaqet e pezullimit si dhe emrave konkret.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu