16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkinë

Etiketim: Bashkinë

Covid-19 bën “kërdinë” në Bashkinë e Kavajës, infektohen 6 punonjës

0
Nga raportimi i infektimeve të fundit në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur që nga 67 rastet e reja, 5 janë konfirmuar në...

15 të rinj përfundojnë praktikën e punës në Bashkinë e Tiranës,...

0
Bashkia e Tiranës ofron një mundësi praktike mësimore për të rinj dhe të reja që ndjekin studimet e larta universitare, jo vetëm për të...

Zbardhen lidhjet e mikut italian të Veliajt me Ndragetën dhe aktiviteti...

0
Antimafia Italiane ka vënë nën hetim me akuzën e bashkëpunimit me grupe mafioze e përvetësim të paligjshëm fondesh, ish-kryetarin e Bashkisë së Veronës, Flavio...

Konflikt për pushtet në Bashkinë e Durrësit – Lajmi i Fundit...

0
Partia Socialiste në Durrës është futur në një situatë kaosi. Lufta për pushtet dhe influencë i ka ndarë anëtarët e...

Konflikt për pushtet në Bashkinë e Durrësit – Lajmi i Fundit

0
Partia Socialiste në Durrës është futur në një situatë kaosi. Lufta për pushtet dhe influencë i ka ndarë anëtarët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS