Gjirokastër, makina shpërthen në flakë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një makinë ka marrë flakë, në një prej rrugëve kryesore të qytetit të Gjirokastrës, në lagjen “18 shtatori”.
Burimet kanë bërë me dije se është parë që ky mjet po digjej, por rrethanat janë ende të pazbuluara.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi ngjarjen.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu