Gati t’i shpërthej gjoksi

0
10
Gjigandi

Ajo është e njohur për kthesat e saj mahnitëse.

Dhe Lauren Goodger i tregoj pasuritë e saj edhe njëherë gjatë një nate tjetër në Essex të mërkurën.

ish ylli i TOWIE kishte veshur një bluzë sa për t’ia mbuluar gjoksin dhe fund të ngjitur për trupi./BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu