“Funny”, kënga më e re nga Meda

0
24
Gjigandi

Meda sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Funny”, të cilin e sjell vetëm në versionin audio.

Ky është një nga projektet e albumit të ri të këngëtarit, këngë të cilat po i sjell me rend gjatë ditëve të fundit.

Tekstin e këngës e ka shkruar Ghulo, për muzikën u kujdes Demir Basha dhe Granit Gashi, ndërsa orkestrimin e bëri Granit Gashi.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Meda, me titull “Funny”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu