E FUNDIT/ Aksidentohet makina e policisë në Tiranë – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Aksidenteve në Tiranë nuk i shpëtojnë as makinat e policisë.
Mëngjesin e sotëm automjeti i policisë është aksidentuar me një mjet tjetër të llojit “Opel”.

Aksidenti ka ndodhur në Porcelan dhe mjeti i oficerëve të policisë është marrë me një karrotrec.
Nga përplasja e dy makinave nuk ka të lënduar, por vetëm dëme matriale.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu