Ballina Etiketimet Aksidentohet

Etiketim: Aksidentohet

Gjyshi i vrau babain, nëna në burg për bashkëpunim, aksidentohet për...

0
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Makina që drejtohej nga shtetasi me inicialet A.F. ka...

Emri/ Shqiptarja aksidentohet në Itali, humb jetën në spital

0
Një 24-vjeçare shqiptare nga Kosova është përplasur për vdekje nga një automjet në Itali. Siç raportojnë mediet në Itali, Blerina Kryeziu ndërroi jetë mbrëmjen e...

Emrat/ Aksidentohet çifti në Lushnje, makina përfundon e shkatërruar në mes...

0
Një çift të moshuarish janë aksidentuar këtë të enjte në aksin nacional Pluk- Savër, në Lushnje. Shtetasit Arqile dhe Olimbi Gjini janë përplasur me...

Akidentohet në minerë puntori 51-vjeçar, niset me urgjencë drejt Tiranës

0
Një aksident ka ndodhur këtë të martë në një minierë kromi në Bulqizë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një punëtor. Shtetasi me iniciale...

Operacion antikanabis në Dukagjin/ Aksidentohet efektivi i policisë, bie në humnerë

0
Një efektiv i policisë se Qarkut të Shkodrës është aksidentuar gjatë një operacioni antikanabisi në Dukagjin.Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar ku Rrok Frroku...

Aksidentohet një minator në një galeri kromi në Bulqizë

0
Një minator rreth 40-vjeç me iniciale F.L. është aksidentuar gjatë punës në një galeri kromi në Bulqizë.Policia bën me dije se ai është dërguar...

Aksidentohet me vdekje këmbësori

0
Përplaset nga makina, humb jetën këmbësori.Burime për NOa.al bënë me dije se ngjarja ndodhi në fshatin Xibër, bashkia Klos.P. Ll, 39 vjeç, duke drejtuar...

Aksidentohet Fifi

0
Këngëtarja Fifi është përfshirë në një aksident. Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident trafiku. Këtë gjë e bëri të...

Aksidentohet kamioni, shalqinjtë “pushtojnë” rrugën e Kombit

0
Një aksident në rrugën e Kombit ka bërë që një sasi e madh e shalqirit të përfundojë në autostradë. Kampioni që transportonte shalqirin është...

Humb kontrollin e motorit, aksidentohet i riu tek kryqëzimi i “21...

0
TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e “21 Dhjetorit” në kryeqytet. Një motorist ka humbur kontrollin dhe si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24