Aksidentohet kamioni, shalqinjtë “pushtojnë” rrugën e Kombit

0
17
Gjigandi

Një aksident në rrugën e Kombit ka bërë që një sasi e madh e shalqirit të përfundojë në autostradë.

Kampioni që transportonte shalqirin është aksidentuar dhe i gjithë malli që ishte ngarkuar është përhapur në autostradën e rrugës së Kombit.

Destinacioni i kamionit ishte nga Shqipëria për në Kosovë, ndërkohë që për tregtarët është një humbje e konsiderueshme.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu