17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barcelona

Etiketim: Barcelona

Barcelona fiton në ‘frymën e fundit’ me Real Betis

0
SPANJË- Një ndeshje plot me ankth deri në sekondat e fundit ajo mes Barçës dhe Real Betis.Në takimin e javës së 35-të të La...

Barcelona ‘blindon’ yllin e ri të mbrojtjes, i vendos klauzolën e...

0
Është zyrtare! Barcelona ka njoftuar se Ronald Araujo do të rinovojë për katër sezonet e ardhshme, domethënë do të vazhdojë të veshë fanellën Blaugrana...

Neymar, zhvlerësim rekord si futbollist që prej largimit nga Barcelona

0
Shumë thashetheme në merkato rreth të ardhmes së yllit brazilian, Neymar. U fol për gatishmërinë e PSG-së për ta shitur atë në verë, por...

Ish-legjenda e Brazilit deklaratë befasuese: Kryeja marrëdhënie seksuale me gruan dhe...

0
Braziliani Romario është një nga emrat më të njohur në historinë e futbollit botëror. Një legjendë e golave me Brazilin dhe Barcelonën, në atë...

Lajm i keq për tifozët katalanas/ Kriza ekonomike detyron Barcelonën të...

0
Stadiumi i Barcelonës mund të ndryshojë emrin si pjesë e një marrëveshjeje të madhe sponsorizimi me shërbimin e transmetimit audio. Nga Camp Nou së...

Ndërhyrjet në lokal shkaktuan shëmbjen e pallatit dhe dy humbje jete,...

0
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin 44 vjecar A. T., pasi ka ndërhyrë në lokalin e tij ku ka shkaktuar shembjen e pallatit 6-...

Shkrumbohet lokali në Tiranë, dyshohet për shkëndijë elektrike

0
Një lokal është përfshirë nga flakët duke u djegur gjatë natës në kryeqytet në zonën e ‘Mine Pezës’. Nga burimet mësohet se lokali është...

Messi e do Bielsan te Barcelona

0
Lionel Messi ka një emër për stolin e Barcelonës. Ylli argjentinas i Barcelonës, Leo Messi, thuhet se tashmë ka zgjedhur një emër të cilin e...

Shqiptari bën heroin te Barcelona

0
Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj, ka gjetur rrugën e rrjetës me fanellën e Barcelonës B, në sfidën ndaj Badajoz, të vlefshme për gjysmëfinalen e...

“Të gjithë bashkë të mbrojmë stafet mjekësore”/ Manastirliu rikujton 3 masat...

0
Në një postim në Facebook, përmes disa fotografive, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u bëri thirrje qytetarëve të vendosin maskën, të ruajnë distancën dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS