E FUNDIT/ Aksident i rëndë. Përplasen tre makina, 3 të plagosur – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një aksident i rende ka ndodhur diten e sotme ne Peqin.
Mesohet se dy mjete jane perplasur mes tyre.

Dhe eshte perplasur nje grua

loading…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu