Autobusi përplas fugonin dhe makinën, ka të lënduar – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Nuk kanë të ndaluar aksidentet në këtë diel të përgjakshme.
Pas aksidenteve me viktima në Rrugën e Kombit, Korçë dhe me të plagosur në disa zona të vendit, një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Këtë herë aksidenti ka ndodhur në Kavajë.
Burime nga policia thanë se një autobus ka përplasur një furgon dhe nje makine.
Ende nuk dihet sa është numri i të plagosurve, por mësohet se dy ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.
Policia ka nisur hetimet për rastin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu