26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autobusi

Etiketim: Autobusi

Zhvendoset autobusi në Tiranë, Veliaj: Ishte kërkesë e prokurorisë, do të...

0
Autobusi i aksidentit në Lanë është zhvendosur përkohësisht për t'u kthyer më pas si instalacion.Lajmin e ka bërë të ditur përmes një statusi në...

Pas Lanës, autobusi në Tiranë përplaset me stacionin e pasagjerëve

0
Pasi incidentit të autobusit të Unazës në Tiranë, i cili i mbushur me pasagjerë përfundoi në Lanë dhe zuri poshtë një makinë, një tjetër...

Autobusi në Tiranë përfundon në lumë, lëndohen dy persona

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë pasditen e sotme ku një urban i linjës së 'Unazës' ka përfunduar në lumin e Lanës...

Autobusi përplas 12-vjeçarin në aksin Pogradec-Gështenjas

0
Një 12-vjeçar është aksidentuar nga një autobus pasditen e sotme në Pogradec.Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30."Jemi njoftuar se në aksin rrugor Pogradec-Gështenjas, në...

Digjet autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë, ja detajet e para

0
Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët në mesnatë teksa ishte i parkuar. Burime bëjnë me dije...

Aksidenti i rëndë/ Autobusi përfundon në rezervuar, 21 të vdekur

0
Një autobus me përfundoi në një rezervuar uji pasi u përplas me një barrierë buzë rrugës ku për pasojë mbetën të vdekur 21 persona...

FOTO/ Autobusi bie nga ura dhe përfundon në ujë, të paktën...

0
Të paktën 21 persona kanë vdekur dhe 15 të tjerë janë shtruar në spital në Kinë, pasi një autobus ra nga një urë dhe...

Autobusi i Werderit të Rashicës sulmohet me gurë

0
Tifozët e Heidenheim nuk mund të pajtoheshin thjesht me humbjen nga Werder Bremen në ndeshjen e kthimit të barazhit për Bundesligë. Skuadra nga Bavaria barazoi...

Tiranë/ Autobusi përplas 17-vjeçarin, aksidenti i parë nga rikthimi i urbanëve...

0
Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë, ku një autobus i linjës urbane ka përplasur një 17-vjeçar i cili udhëtonte me biçikletë. Sipas...

Fanellat e reja të Man Utd sikur ‘sedilje autobusi’

0
Fanellat e reja të Manchester United për sezonin e ri 2020/21 po qarkullojnë, derisa tifozët i kanë kritikuar për shkak se duken sikur ‘sedilje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS