Digjet nje makine ne Durres, nuk dihet pronari – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një automjet tip “Renault” me targa AA 832.00 është djegur në mesnatë në afërsi të stadiumit “Niko Dovana” në Durrës. Mendohet se grabitësit kanë tentuar me mjete të forta të çmontojnë aksesorët dhe me pas kanë thyer xhamat e kanë marrë paketën në kroskot dhe kasetofonin, më pas i kanë vënë zjarrin. Grupi hetimor në vendngjarje i po heton shkaqet e ngjarjes. Nuk duhet ende se kush është pronari i mjetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu