33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pronari

Etiketim: pronari

Sherr për shezlongët në plazhin e Shëngjit, goditet me lopatë pronari...

0
Një sherr për shezlongët ka ndodhur këtë dielë në plazhin e Shëngjinit. Burime për median bëjnë me dije se një pushues ka goditur me lopatë...

Detaje/ I vendosën tritol në mjet, pronari i ‘Audit’ jetonte në...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Kamëz, ku një një makine tip ‘Audi Q7’ të parkuar...

Fier/ Shpërthen bombola e gazit në banesë, dëmtohet pronari

0
Një bombol ka shpërthyer në banesën e një çifti të moshuarish këtë pasdite në Fier.Shtëpia e bashkëshortëve ndodhet në katin e dytë të një...

U bë hit në klasiken ndaj Real Madridit, zbulohet sa pagoi...

0
Ajo që Lionel Messi gjeneron për botën e koleksionistëve është e pallogaritshme. Një shembull i kësaj janë 427.680 eurot e paguara për të blerë...

“Shtëpi bari” në Valbonë! Shpallet në kërkim pronari, e “pëson” edhe...

0
Një banesë e përshtatur për kultivimin e lëndëve narkotike është zbuluar në Valbonë.Në kërkim u shpall 43-vjeçari Sh. S., pasi një dhomë ishte përshtatur...

Breshëri me automatik në një biznes në Krujë, çfarë deklaron pronari

0
Të shtëna me armë zjarri në një biznes të Krujës.Burime vendore bëjnë të ditur se persona ende të panjohur kanë qëlluar me armë zjarri...

Kanabis dhe para brenda servisit, arrestohet pronari 45-vjeç, procedohet penalisht punonjësja

0
Pronari i një servisi në Durrës është arrestuar, pasi në servisin e tij u gjetën dhe u sekuestruan 300 gramë lëndë e dyshuar narkotike...

IKMT kërkon të prishë hotelin, pronari merr fëmijën dhe kërcënon se...

0
Është përshkallëzuar situata në Vlorë, ku IKMT kërkon të prishë një hotel tre katësh.Pronarët dhe të afërmit po kundështojnë prishjen.Ndërkohë një prej tyre ka...

Kush është pronari i servisit që i dogjën 6 makina në...

0
Gjashtë automjete janë djegur pasi zjarri përfshiu një servis në fshatin Leshnicë të Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa...

Protesta e familjeve krutane te kadastra: Pronari i pallatit e ka...

0
Dhjetëra qytetarë krutanë po protestojnë këtë të mërkurë përballë Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, pasi pronat që kanë blerë vite më parë akoma nuk u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS