Detaje/ I vendosën tritol në mjet, pronari i ‘Audit’ jetonte në Angli dhe…

0
23
Gjigandi

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Kamëz, ku një një makine tip ‘Audi Q7’ të parkuar në Bulevardin “Nënë Tereza”, iu vendos një sasi lëndë plasëse eksplozive.

Burime për median bëjnë me dije se automjeti është në pronësi të Artan Lleshit. Ky i fundit është nga Fani i Mirditës dhe jetonte jashtë shtetit, kryesisht në Angli.

Dyshimet janë se aktiviteti i tij në Angli dhe konfliktet me të cilat mund të jetë përfshirë, të jen bërë shkak për vendosjen e lëndës plasëse në automjetin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu