E paprecedentë! Pronari i hotelit regjistron momentet intime të çifteve

0
Gjigandi

Një ngjarje e paprecedente është regjistruar në një hotel në Kalkilidhiki të Greqisë, ku pronari i hotelit vendoste kamera të fshehta përgjimi në dhomat e klientëve.

Mediat greke raportojnë se në këto kamera të fshehta, pronari regjistronte momentet intime mes çifteve ku rasti i parë është denoncuar nga një çift.

Mësohet se çifti ka vënë re kamerën e fshehtë më 29 shtator dhe të nesërmen ka denoncuar pronarin në Polici, në mënyrë që të vijojë procesi i vetëkontrollit.

Nga kontrolli policor rezultoi se të paktën dhjetë çifte të tjera ishin regjistruar vetëm në këtë dhomë, ndërsa kamerat ishin në të gjitha dhomat e akomodimit.

Lidhur me ngjarjen, pronari ka pohuar e momentet intime të klientëve i regjistronte për përdorim personal.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu