Iu gjetën kokainë dhe kanabis, arrestohet shqiptari

0
Gjigandi

Një shqiptar është arrestuar mbrëmjen e së shtunës në Umbertide të Italisë, pasi u kap me armë dhe drogë.

Mësohet se 49-vjeçari u kap me 1 kg marijuanë dhe disa doza kokaine. Gjithçka nisi pas kontrollit të mjetit nga karabinierët, ndërsa gjatë këqyrjes së mjetit u gjet dhe sasia e drogës.

Ndërkohë, në banesën e shqiptarit u gjet dhe një armë e kalibrit 6, së bashku me municione të tjera të kalibrit P38 dhe 12.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu