9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Kokainë

Etiketim: kokainë

Itali/ Arrestohet 27-vjeçari shqiptar, u kap duke i shitur kokainë qiradhënësit...

0
Një 27-vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritetet në Misano të Italisë pasi është kapur duke shitur kokainë. Sipas mediave italiane një patrullë ka pikasur të...

Gjermani/ Fshehu drogën në gojë për t’iu shmangur policisë, kapet duke...

0
Gjatë një kontrolli policor në lagjen Steintor të qytetit të Hannoverit në Gjermani autoritetet kanë arritur që mes disa të ndaluarve të arrestojnë edhe...

Mijëra euro dhe 600 gram kokainë, arrestohet shqiptari në Itali

0
Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi i janë zbuluar 600 gram kokainë në banesë. Pas denoncimeve të shumta nga banorët e...

4.5 tonë kokainë në Atlantik/ Mediat spanjolle: I përkiste mafias shqiptare

0
Bashkëpunimi mes autoriteteve ligjzbatuese të disa vendeve çoi sërish në parandalimin e trafikut ndërkombëtar të drogës dhe sekuestrimin e një sasie rekord prej 4.5...

Importet nga Kolumbia arrijnë rekord në 2021-2022, gazetari: Si po shfrytëzohet...

0
Importet nga Kolumbia kanë shënuar një rritje të fortë gjatë dy viteve të fundit, ndërsa janë 60- fishuar në raport me 2015-n, kur pothuajse...

Itali/ Kapet një ton kokainë e fshehur në motorët e një...

0
Policia italiane ka sekuestruar një ton drogë të fshehur në motorët e një anije tregtare që mbërriti ditën e djeshme në portin e Savonas....

Detaje/ Informonte të fejuarën mbi grupin, bisedat e Çervenakut zbuluan...

0
Detaje të reja kanë dalë nga zbulimi i 430 kilogramë kokainë në Frakëll të Fierit. Bisedat mes Denilson Çervanakut dhe të fejuarës së tij,...

SPAK “zbarkon” në Fier, kontrolle për një laborator kokaine, arrestohen disa...

0
Një operacion antidrogë është zhvilluar këtë pasdite në Fratar të Fierit ku janë kryer kontrolle për një laborator kokaine. Operacioni antidrogë është ekzekutuar me urdhër...

Shpërndante kokainë në zona të ndryshme të Selanikut, arrestohet 42-vjeçari shqiptar...

0
Një 42-vjeçar shqiptar, i cili trafikonte sasi të konsiderueshme kokaine në zona të ndryshme, ka rënë në prangat e policisë greke në qendër të...

Kontrolle për kokainën e gjetur në Port? SPAK zbarkon në Durrës

0
Prokuroria e Posaçme (SPAK), gjatë mëngjesit të sotëm ka zhvilluar disa kontrolle në  banesa, në lagjen 15 dhe 6. Ndërkohë që sipas raportimeve, SPAK nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS