4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Kanabis

Etiketim: kanabis

Shitje dhe prodhim kanabisi, arrestohen 2 persona në Mat

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Mat pasi akuzohen për prodhim dhe trafik të lëndëve narkotike. Uniformat blu raportojnë se një 40-vjeçar...

Dhunë në familje dhe kanabis në makinë, arrestohen 2 persona në...

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Durrës pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu raportojnë se i...

Emri/ Paketoi dhe fshehu 16 pako me kanabis për t’i transportuar...

0
Një 20-vjeçar i identifikuar si Egi Bala ka rënë në prangat e policisë në kuadër të operacionit të zhvilluar ditë më parë ku u...

Iu gjetën kokainë dhe kanabis, arrestohet shqiptari

0
Një shqiptar është arrestuar mbrëmjen e së shtunës në Umbertide të Italisë, pasi u kap me armë dhe drogë. Mësohet se 49-vjeçari u kap me...

Mat/ Shpërndanin kanabis në doza, arrestohen dy adoleshentë

0
Dy persona janë arrestuar në Mat, pasi shpërndanin lëndë narkotike në doza. Shtetasit me iniciale shtetasit A. Ll., 19 vjeç dhe E. K., 18 vjeç.,...

Trafikoi 1 ton kanabis drejt Italisë/ Shtyhet seanca ndaj ish-truprojës së...

0
Këtë të premte është shtyrë sërish vendimi për ish-truprojën e ish-ministrit Saimir Tahirit, Hekuran Marku. Mësohet se Gjykata e Posaçme e ka shtyrë vendimin, pasi...

Kultivuan kanabis, arrestohen dy persona në Vlorë, shpallet në kërkim 1...

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim pasi akuzohen për kultivimin e bimëve narkotike...

Arrestohet 31-vjeçari në Fier, i gjendet kanabis dhe 2 armë

0
Vihet në pranga një shtetas që ushtronte aktivitetin kriminal të shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza. Sekuestrohen doza kanabisi dhe 2 armë të ftohta. Shërbimet e...

Operacioni në Shkodër/ Kultivonin e shisnin kanabis, arrestohen 7 persona; shpallen...

0
7 persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës dhe 5 të tjerë janë shpallur në kërkim në kuadër të operacionit ‘Qarku’. Uniformat blu...

Trafikonin kanabis, arrestohen 5 shqiptarë në Greqi

0
Pesë shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë mbrëmjen e djeshme në Selanik të Greqisë, pasi ishin të përfshirë në kultivimin dhe trafikun e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS