Sherr për shezlongët në plazhin e Shëngjit, goditet me lopatë pronari i një subjekti

0
Gjigandi

Një sherr për shezlongët ka ndodhur këtë dielë në plazhin e Shëngjinit.

Burime për median bëjnë me dije se një pushues ka goditur me lopatë pronarin e një subjekti.

Mësohet se i lënduari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është transportuar menjëherë drejt Spitalit të Lezhës për ndihmë mjekësore.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu