Diell dhe rënie temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Sipas Meteoalb, temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 8ºC deri në 20ºC, në zonat e ulëta nga 16ºC në 28 ºC dhe në zonat bregdetare nga 20ºC në 28ºC.

Era do të fryej në drejtim perëndimor- jugperëndimor, me forcë valëzimi deri në 3 ballë.
Në Kosovë moti do të jetë i kthjellët me alternime vranësirash. Temperaturat variojnë: në zonat malore nga 9ºC deri në 24ºC dhe në zonat e ulëta nga 14ºC në 25ºC.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu