fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Diell

Etiketim: Diell

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët por që në zonat...

Diell dhe reshje, njihuni me parashikimin e motit për sot

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që herë pas here...

Diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot...

Fjoralba Ponari e thotë hapur, ja me kë nga vajzat e...

0
Fjoralba Ponari ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se me cilat nga vajzat e programit ‘E diell’ gëzon më shumë...

Nuk mërzitet në vetizolim, Anxhelina shijon ditën me diell në Dhërmi

0
Anxhelina ka gjetur mënyrën si të relaksohet gjatë ditëve të pandemisë. Periudha e pandemisë e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po qëndron e vetizoluar. Gjatë...

Rita Ora kujton kohërat e mira: Kur ishim të bekuar me...

0
Rita Ora e cila është rritur në Londër, pavarësisht që për shkak të punës qëndron në vende të ndryshme të botës, ajo rikthehet përsëri...

“Ma ngroh shpirtin sa një diell”, Bes Kallaku fjalë zemre për...

0
Bes Kallaku e ka ndarë një imazh të Ajkës. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, prindër të Ajkës, çdo ditë po e shijojnë epitetin prindër. Dyshja me...

Nga ekspozimi në diell e deri te ushqimet e ëmbla –...

0
Zonja, qëndroni larg ushqimeve të ëmbla! Përderisa lëkura juaj është duke u plakur vazhdimisht, sasitë e tepërta të sheqerit mund t’jua shpejtojnë edhe më shumë...

Qytetet me me diell te Evropes: E dini ku renditet Tirana?...

0
Tirana renditet në dhjetë vendet më me diell në Evropë me gjithsej 2.544 orë diell. Sipas listës së hartuar nga Sleepopolis,...