18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Rënie

Etiketim: Rënie

Kompania Meta pëson rënie të të ardhurave për herë të parë

0
Meta, kompania amë e rrjetit social, Facebook, ka pësuar rënie të të ardhurave për herë të parë. Ky fakt shënon epokë të re për Facebook-un,...

“Minimum i ri historik!”- Euro bie në 119.9 lekë

0
Euro pësoi një tjetër rënie të lehtë në kursin e këmbimit me Lekun ditën e mërkurë dhe preku një minimum të ri historik. Sipas kursit...

Koronavirusi bllokon emigracionin, vetëm 90 shqiptarë kërkuan azil në maj, rënie...

0
Bllokimi i kufijve ka ulur ndjeshëm, të paktën përkohësisht, aplikimet e shqiptarëve për azil në shtetet e Bashkimit Europian. Sipas statistikave të Zyrës Europiane...

“Në botë ka rënie drastike të rasteve me Covid-19”/ Mjeku Sallabanda:...

0
Përkundër asaj që pritej, në vendin tonë, ditëve të fundit, është regjistruar një rritje drastike e numrit të të infektuarve me koronavirus, si dhe...

SHBA/ Universitetet përballë një rënie drastike të numrit të studentëve të...

0
Universitetet amerikane po përgatiten për një rënie të madhe të numrit të regjistrimeve nga studentë të huaj si dhe të ardhurave për shkak të...

Parashikimi i zymtë i guvernatorit Sejko: Banka e Shqipërisë parashikon rënie...

0
Banka e Shqipërisë vlerëson se goditjet nga pandemia Covid-19 në ekonomi do të jenë të forta këtë vit. I ftuar në emisionin Përballë të gazetarit...

BE parashikon rënie më të madhe ekonomike nga pandemia

0
Krahu ekzekutiv i Bashkimit Evropian parashikon që ekonomia e bllokut do të tkurret më shumë sesa pritej më parë, për shkak të pandemisë së...

BSH: Tërmeti dhe pandemia ndikime negative në sistemin bankar, gjatë 2019...

0
Fatkeqësitë natyrore të njëpasnjëshme kanë dhënë efekte negative edhe në sistemin bankar në vend. Tërmeti i 29 nëntorit dhe më pas pandemia në këtë...

Rënie drastike e viktimave nga CoVid-19 në Britani

0
Britania e Madhe konfirmoi 38 vdekje nga koronavirusi brenda 24 orëve të fundit. Kjo shifër përbën një rënie prej 66% krahasuar me të hënën...

Dasho: Virulenca e Covid-19 në rënie, situata në verë do të...

0
Erion Dasho, ekspert i shëndetit publik, në një intervistë për Ora News, u shpreh se të dhënat shkencore që vijnë nga institutet, tregojnë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS