31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parashikimin

Etiketim: parashikimin

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash, njihuni me parashikimin e motit për këtë...

0
Territori shqiptar do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash gjatë gjithë ditës. Parashikohet që në orët e pasdites vranësirat të pësojnë zhvillime të...

Temperatura deri në 37 gradë, njihuni me parashikimin e motit për...

0
Vendi ynë do të jenë në dominimin e masave ajrore të qëndrueshme dhe shumë të nxehta, të cilat do të sjellin temperatura shumë të...

Ulen temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot

0
Vendi ynë parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta përgjatë gjithë ditës. Por herë pas here pritet që vranësirat të pësojnë...

Banka Botërore ul parashikimin për rritjen ekonomike në Shqipëri në 3.2...

0
Banka Botërore ka rishikuar parashikimin për rritjen ekonomike të Shqipërisë në raportin e saj të fundit.Rritja ekonomike e Shqipërisë pritet të ngadalësohet në 3.2...

BERZH ul parashikimin për rritjen ekonomike të Shqipërisë, vendi i rrezikuar...

0
Ekonomia e Shqipërisë pritet të zgjerohet me 3.3 për qind në vitin 2022, tha sot Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), duke ulur...

Astrologia bën parashikimin, nga lufta në Ukrainë tek politikanët shqiptarë

0
Astrologia Liza Gjika tregoi për "Shqipëria Live" se çfarë po ndodh me politikanët duke u bazuar tek yjet.Liza e nisi me luftën Rusi-Ukrainë duke...

Temperaturat disa gradë nën minus, njihuni me parashikimin e motit për...

0
Vendi ynë gjatë pjesës së parë të ditës do të jetë në dominimin e vranësirave të shpeshta të cilat do të sjellin reshje të...

Ulen temperaturat, vendi përfshihet nga era e fortë, njihuni me parashikimin...

0
Territori ynë deri në pasdites do të jetë me vranësira dhe reshje në zonat Qendror dhe Jugore, Por në Veri do të jenë reshjet...

Vranësira dhe shi, njihuni me parashikimin e motit për këtë fillim...

0
Vendi ynë paraqitet me mot të vranët. Pritet që herë pas here të ketë zhvillim të vranësirave të cilat do të sjellin reshje të...

Keni bërë plane për fundjavën? Njihuni me parashikimin e motit

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të gjithë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS