fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Motit

Etiketim: motit

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët por që në zonat...

Rritje e lehtë temperaturash e reshje shiu pasdite, ja parashikimi i...

0
Dita e nesërme do të sjellë një rritje të lehtë të temperaturave. Pjesa e parë e ditës do të ketë kthjellime dhe vranësira të pakta...

Vranësira dhe reshje, ky është parashikimi i motit për sot

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që herë pas here...

Keni plane për fundjavën? Ja parashikimi i motit për datat 30...

0
Ditën e shtunë moti parashikohet me kthjellime dhe shtim gradual të vranësirave në orët e mesdtës të cilat do të pasohen nga reshje shiu...

Diell dhe reshje, njihuni me parashikimin e motit për sot

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që herë pas here...

Fluturimi i Space X shtyhet për shkak të motit

0
Moti i vranët dhe  stuhia nuk ka lejuar ngritjen e planifikuar të raketës Falcon 9 të Space X në bashkëpunim me NASA-n. Ky fluturim i...

SpaceX shtyn fluturimin historik për shkak të motit

0
Udhëtimi drejt Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës, i astronautëve të NASA-s në bordin e raketës Falcon 9, Koloneli i Marinsave në pension Doug Hurley dhe...

Parashikimi i motit, ja zonat ku pritet të ketë reshje

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që herë pas here...

Parashikimi i motit për sot dhe 5 ditët në vazhdim

0
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga hyrja në qarkullim e masave ajrore të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat do të ifluencojnë...

Si nis java në vend? Njihuni me parashikimin e motit për...

0
Parashikimi sipas IGJEUM RESHJET Sot pasdite (e diel, dt. 24) dhe nesër (e hënë, dt. 25) priten reshje të dobëta në shumicën e qarqeve të vendit...