Temperatura deri në 25 gradë, njihuni me parashikimin e motit për sot

0
Gjigandi

Horoskopi këtë të dielë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore të ngrohta dhe të qëndrueshme.

Orët e para të mëngjesit mund të kenë prezencën e mjegullës, kryesisht zonat luginore ku do të shoqërohen herë pas here me vranësira kalimtare. Era do të fryjë me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare fiton shpejtësi deri në 10m/sek.

Valëzimi në dete do të jetë i forcës 1-2 ballë. Temperaturat e ajrit do të luhaten në vlerat nga 5°C deri në 25°C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu