Arta Nitaj rikthen vëmendjen, duke ekspozuar linjat trupore

0
13
Gjigandi

Aktorja e cila bëri emër nga seriali i njohur vendor ‘O Sa Mirë’, Arta Nitja nuk ndalet së treguar linjat e saj tejet seksi.

Arta është vazhdimisht ne qendër të vëmendjes dhe kjo fal edhe formave të saj fizike.

Ajo së fundmi ka rikthyer edhe njëherë vëmendjen e publikut duke ekspozuar linjat e saj trupore.

Vërehet se as në këtë kohë ajo nuk ka humbur aspak nga ‘shkëlqimi’ i saj

Aktorja e cila nuk është më pjesë e serialit ‘O Sa Mirë’ po vazhdon të jetë pjesë e ekranit në një format tjetër televiziv. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu