Aksident/ Një i vdekur dhe 2 të plagosur në Elbasan – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një aksident rrugor i ka marrë jetën një personi në fshatin Selitë, në Elbasan, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.
Sipas raportimeve nga vendngjarja, viktima është një 50-vjeçar, i cili ka humbur jetën rrugës për në spital.

Ende  nuk dihen shkaqet, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet e para.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu