Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësorin, transportohet me urgjencë – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur pas çaste më parë në kryeqytet. “BalkanWeb” ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ndërsa shihet një person i shtrirë në rrugë dhe që transportohet më pas me urgjencë drejt spitalit.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e saj. Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu