Aksident ne Korçe, makina godet motorin, 1 i plagosur, tmerrohen kalimtaret – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një tjeter aksident ka ndodhur diten e sotme ne Korce. Policia tha se nje makinë është përplasur me një motor në lagjen 16 të qytetit të Korçës dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.
Burime spitalore bene me dije se i plagosuri, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e saj. Ngjarja ka shkaktuar grumbullimin e sume kalimtareve te tmerruar nga ngjarja.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu