Aksident në aksin Shkodër-Han i Hotit, një i plagosur rëndë – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e së premtes në aksin rrugorë Shkodër – Hani Hotit.

Nga informacionet paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë 2 automjete, nga i cili 1 person është plagosur rëndë.
I plagosuri është identifikuar me inicialet A.B, nga Postriba dhe është transportuar në spitalin rajonal Shkodër në gjendje të rëndë.
 

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu