Agjencia më e madhe sizmologjike: Tërmetet nuk mund të parashikohen – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Agjensia më e madhe në botë për tërmetet EMSC ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi.
“Tërmetet nuk mund të parashikohen. Qëndroni të sigurtë “, thuhet në njoftimin e tyre.

loading…

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu