21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parashikohen

Etiketim: parashikohen

Ja pse nuk mund të parashikohen tërmetet – Lajmi i Fundit

0
Jo, tërmetet nuk mund të parashikohen. As shkencëtarët e Qendrës Gjeologjike të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, apo shkencëtarë të tjerë nuk kanë mundur...

Agjencia më e madhe sizmologjike: Tërmetet nuk mund të parashikohen –...

0
Agjensia më e madhe në botë për tërmetet EMSC ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi. “Tërmetet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS